7 ČAKRAS KURSS

7 ČAKRAS KURSS

“7 ČAKRAS” 

Ezotēriskais pašizaugsmes un karmiskās dziedniecības kurss 

Cilvēka dzīvi var salīdzināt ar spoguli. Ieslīguši ikdienas rutīnā, attiecību problēmās un bailēs par nākotni, mēs bieži vien aizmirstam, kas mēs esam un kurp dodamies. Laika gaitā spogulim virsū sakrājas bieza putekļu kārta, kas neļauj ieraudzīt ne savu īsto seju, ne karmiskos mērķus, kuru dēļ mēs īstenībā esam piedzimuši.

Iekšējais miers – tā ir laimes sajūta, kas pavada ikdienā tos, kas ir atraduši sevi. Tas ir ceļš uz sevis izzināšanu, soli pa solim atverot gan ārējās redzamās, gan iekšējās neredzamās pasaules noslēpumus. Visu, kas ir vajadzīgs, lai izmainītu dzīvi pa 180 grādiem, Tu atradīsi šajā pašizaugsmes kursā.

Šis kurss ir priekš Tevis, ja:

 • Atrodies savas dzīves ‘krīzes punktā’, jo vairs nevari dzīvot pa vecam, un vēl neesi iemācījies, kā dzīvot pa jaunam;
 • Tu gribētu saprast savu problēmu iemeslus, lai uzlabotu dzīves kvalitāti un atbrīvotos no situācijām, kas visu laiku atkārtojas;
 • Vēlies palielināt pašpārliecinātību un saprast, kas Tev ir vajadzīgs, lai justos piepildīts un harmonijā ar sevi.

Ko Tu iegūsi no kursa:

 • Iemācīsies salikt savu dzīvi ‘pa plauktiņiem’, izmetot lieko un atstājot tikai svarīgāko;
 • Gūsi iedvesmu būt tāds kāds patiesībā esi, bez bailēm, izlikšanās un maskām;
 • Ieraudzīsi savu problēmu un slimību cēloņus un sapratīsi, kāpēc viss notiek tieši tā, kā notiek;
 • Iemācīsies vairot savu enerģiju un atbrīvoties no pagātnes traumām;
 • Sapratīsi, kā ikdienā Visums mums palīdz rādot zīmes un kā tās pareizi iztulkot;
 • Iegūsi sapratni par notiekošo dzīvē, lai spētu saglabāt iekšējo harmoniju pat visvējainākajās dienās.

PAR TĀLMĀCĪBAS KURSU

 • Kurss sastāv no 16 audio lekcijām, kas ierakstītas no pēdējā vai esošā kursa Rīgā
 • Katras lekcijas ilgums ir aptuveni 1 stunda 30 minūtes
 • Kursu var sākt skatīties jebkurā laikā jebkurā pasaules malā
 • Jūs varat uzdot jautājumus un saņemt atbildes kursa laikā caur e-pastu
 • Maksājumu par tālmācības kursu var dalīt uz pusēm, divās daļās
 • Kursa audio var ielādēt sev uz telefona vai datora

GALVENĀS KURSA TĒMAS

1.ČAKRA – KARMA

VECĀKU, BĒRNU UN DZIMTAS KARMA. DZĪVES KARMISKIE UZDEVUMI. VESELĪBAS UZLABOŠANA UN ENERĢIJAS VAIROŠANA. SLIMĪBU KARMISKIE IEMESLI.

2.ČAKRA – SEKSS

SEKSUĀLĀS ENERĢIJAS BLOKU NOŅEMŠANA. SEKSA IETEKME UZ MATERIĀLO LABKLĀJĪBU, LABSAJŪTU UN DZĪVES KVALITĀTI. INTĪMO PROBLĒMU KARMISKIE IEMESLI.

3.ČAKRA – PAŠPĀRLIECINĀTĪBA

PAŠVĒRTĒJUMA CELŠANA. ATBRĪVOŠANĀS NO BAILĒM. DROSMES ATTĪSTĪŠANA. MĒRĶU LIKŠANA UN SASNIEGŠANA. VESELĪGAIS EGOISMS. DZĪVES UZSĀKŠANA NO JAUNA.

4.ČAKRA – MĪLESTĪBA

LIKTENĪGĀS ATTIECĪBAS UN OTRĀ PUSĪTE. SEVIS MĪLESTĪBA. CIK TĀLU VAR PIEŅEMT CITUS TĀDUS, KĀDI VIŅI IR. PIE KĀ NOVED “PALĪDZĒŠANA” CITIEM. LABDARĪBA UN TĀS IETEKME UZ KARMU.

5.ČAKRA – TALANTI

PAŠIZPAUSMES NOZĪME KARMAS REALIZĀCIJĀ. TALANTU ATTĪSTĪŠANA. EFEKTĪVA KOMUNIKĀCIJA. VĀRDU SPĒKS. KĀ PĀRVARĒT BAILES RUNĀT UN PUBLISKI UZSTĀTIES.

6.ČAKRA – INTUĪCIJA

PARANORMĀLĀS SPĒJAS. TREŠĀS ACS ATVĒRŠANĀS. INTUĪCIJAS ATTĪSTĪŠANA UN VISUMA ZĪMJU LASĪŠANA. SAPŅU INTERPRETĀCIJA. DOMU UN IEKŠĒJĀ DIALOGA APKLUSINĀŠANA.

7.ČAKRA – APGAISMĪBA

KĀ DZĪVOT ŠEIT UN TAGAD.GARĪGĀS DZĪVES, TRANSFORMĀCIJAS UN IZAUGSMES MELNĀ PUSE. GARĪGIE SKOLOTĀJI. PĒDĒJĀ DZĪVE. KUNDALINI PACELŠANĀS UN ČAKRU ATVĒRŠANĀS. APGAISMĪBAS SASNIEGŠANA.

ATSAUKSMES PAR KURSU

Šajā kursā es uzzināju tādas lietas, kas īstenībā ir pašsaprotamas, bet kurām mēs nepievēršam uzmanību ikdienas dzīvē. Mēs gaidām, ka atnāks kāds un mūsu vietā padarīs mūs laimīgus, veselus un mīlētus, bet diemžēl vai par laimi, tas viss nenotiek tik vienkārši. Ir daudz jāstrādā pašam ar sevi, neviens cits mūsu vietā to nevarēs mums iedot un izdarīt. Baiba ir fantastiska pasniedzēja, viņa ar savu šarmu, zināšanām un dzīves pieredzi ( kas tiešām ir iespaidīga ) palīdzēs uzķert jūsu dvēseles dziļākās stīgas un parādīs ceļu, kā risināt problēmas ar konkrētiem piemēriem. Jūs atklāsiet par sevi daudz jaunas lietas un arī īpašības, kuras jums piemīt, bet par kurām jūs pat nenojaušat un ne vienmēr tās būs tās labākās. Esmu priecīga par satikšanos ar Baibu, manā dzīvē tas noteikti bija īpašs notikums. Viņas kursi ir liela vērtība tiem cilvēkiem, kas grib un ir gatavi mainīt savu dzīvi uz labāku pusi. Paldies Tev, Baiba!!!

*** 

Kurss „Kā atrast sevi – 7 čakras”, manu dzīvi pārvērtis līdz nepazīšanai! Tā ir kļuvusi kvalitatīvāka, laimīgāka, prieka pilna, esmu kļuvusi redzīgāka, dzirdīgāka, gudrāka, veiksmīgāka, bagātāka, un tas ir tikai sākums.

***

Kurss man palīdzēja iepazīt un sakārtot sevi, savas domas, sajūtas, izjūtas, bet ļāva ielūkoties dziļākajās savas būtības dzīlēs, tādejādi atšķetinot sapinušos, neredzamos mezglus, kas traucēja iet uz priekšu. To var salīdzināt ar grants ceļu, kura bedres traucēja ar prieku un augsti paceltu galvu pārvietoties uz priekšu, ceļa izlīdzināšanu. Pateicoties Baibas zināšanām, kas tika nodotas mums ar tādu neviltotu vienkāršību un atklātību, izdevās atrast pieņemamu un noderīgu ceļu pretī kaut kam gaišam un lietderīgam, kas dod gandarījumu, prieku un siltumu dvēselei. Paldies, ka tepat līdzās ir tādi Cilvēki ar lielo burtu kā Baiba!

***

1. Es uzdrošinājos pabeigt attiecības ar nu jau savu puisi, ar kuru bijām ļoti mistiski pašķīrušies tieši gada pēdējā dienā. Es riskēju un uzrakstīju viņam un mēs izrunājāmies. Tā man sakārtojās 1.čakra un tai uzreiz sekoja 2.čakra. Kad runājām, sakārtojot 3.čakru, jo domāju par savu EGO, es sev pilnīgi neraksturīgi, varēju noformulēt, ko es vēlos un ko es negribu savās attiecībās. Tas man bija tik kolosāls piedzīvojums, pateikt stingri, ko es negribu un ko gribu. Iepriekš esmu pielāgojusies, pazaudējot savu Es.Tagad jau esam uz ceļa, kad domājam par kopdzīvi. 2. Darbā nokārtojās jeb uzlabojās grūtās attiecības ar priekšnieci. Tur arī bija grūts un garš (gada garumā) ceļš. Tas bija darbs ar 5.čakru un arī citas čakras uzreiz sakārtojās. 3. Es iegādājos nekustamo īpašumu vienas nedēļas laikā. Man bija vaļā visas durvis, kas saistītas ar formalitātēm. 4. Caur kursu guvu sev apstiprinājumu, ka esmu uz pareizā ceļa. Es jau kopš 2015.gada strādāju ar sevi, savu pašizaugsmi. Un tas viss vainagojas ar panākumiem. 5. Es esmu kļuvusi no upura par drosminieci Vēlreiz, paldies!

***

Kurss “7 čakras” bija ļoti ērti apgūstams, jo bija iespējama arī tālmācība caur audio un video, kad nevarēju ierasties uz lekcijām.
Es ieguvu atbildes uz sev sen uzdotiem jautājumiem: par darbu, mīlestību, veselību, dzīves uzdevumiem, eksistenci un daudz citām lietām.
Iemācījos pieņemt un mīlēt sevi kāda esmu, piepildīt savas vēlmes, būt mazliet egoiste un atsvaidzināt garderobi ar spilgtākām krāsām. Paldies, Baiba!

Course Features

 • Lectures 0
 • Quizzes 0
 • Duration 50 hours
 • Skill level All levels
 • Language English
 • Students 0
 • Assessments Self
Curriculum is empty.

Reviews

Average Rating

0
0 rating

Detailed Rating

5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0
€ 240.00