Pilna horoskopa izskatīšana 1 st. | €250 (pieraksts 4 nedēļu laikā), €350 (steidzīgs pieraksts nedēļas laikā)

Palīdzu rast skaidrojumu un piedāvāju praktiskus risinājumus problēmām, kas saistītas ar savas vietas atrašanu dzīvē, krīzes situācijām, depresiju, slimībām, karmiskajiem dzīves uzdevumiem, talantiem, attiecību saderību, bērniem, mājām un karjeras maiņu.

Parasti jau konsultēšanas laikā mani klienti izjūt atvieglojumu un nomierinās saistībā ar to problēmu, kas viņus uztrauca pirms tam. Vēlāk enerģija, kas tiek atbrīvota, atmetot bailes, palīdz atrisināt pat vissarežģītākās dzīves situācijas ātri un ar pozitīviem rezultātiem.

Konsultācijas laikā izklāstu klienta dzīves pašreizējo situāciju, neuzdodot jautājumus, ar akcentu uz to, kāpēc klients ir atnācis, kas viņa dzīvē noticis pēdējo gadu laikā, kas notiek tagad un kādi notikumi gaidāmi nākošo 2-3 gadu laikā. Konsultācijai gatavojos savlaicīgi, tāpēc ir iespēja iedziļināties vēdiskā horoskopa būtībā, ieraugot karmiskos problēmu iemeslus un atrodot atbildes uz jebkuriem jautājumiem.

Vēdiskā astrologa konsultācijai nepieciešams: Dzimšanas datums, vieta, laiks. Attiecību saderības horoskopam arī partnera dzimšanas dati.

Konsultācija pēc plāna un adreses 1 st.| €250 (pieraksts 4 nedēļu laikā), €350 (steidzīgs pieraksts nedēļas laikā 

Konsultācija ar izbraukšanu uz objektu: pēc pieprasījuma

Mājas sakārtošana pēc Vāstu ir vieglākais un ātrākais veids, kā izkustināt no vietas dzīves situācijas, kas jau sen gaida risinājumu. Kāpēc ir tik svarīgi, lai māja būtu uzcelta un iekārtota ievērojot Vāstu principus? Māja līdzīgi templim var pasargāt un piepildīt visas jūsu vēlmes vai gluži pretēji, radīt problēmas un naudas zaudējumus, ja esat iegādājies īpašumu ar sliktu Vāstu.

Ja jūs plānojiet būvēt māju, taisīt remontu vai esat iestrēdzis kādā no būvēšanas stadijām; nevarat pārdot kādu īpašumu vai gribat uzlabot jau esošās mājas - lai kas tas būtu, Vāstu var palīdzēt izveidot pareizu arhitektūru un dizainu, kas kalpos ne tikai jums, bet arī nākošajām paaudzēm. Īpašums, kas celts pēc Vāstu ir ieguldījums, kas vienmēr atmaksājas.

Vāstu konsultācijas mājai:

  • Arhitektūra, interjera un āra dizains pēc Vāstu principiem
  • Palīdzu izvēlēties jums piemērotu zemi, māju vai dzīvokli pēc plāna un adreses
  • Izbraukšana uz objektu, tā novērtēšana pēc Vāstu, rekomendāciju sniegšana
  • Sniedzu ātrās konsultācijas, atbildot uz jautājumu  Pirkt vai Nepirkt  īpašumu
  • Palīdzība telpu plānojuma, mēbeļu izkārtojuma un krāsu izvēlē
  • Enerģijas plūsmas uzlabošana, atmosfēras harmonizācija jūsu mājās
  • Praktiski risinājumi kā uzlabot jūsu dzīves kvalitāti ar Vāstu palīdzību

Konsultācija pēc plāna un adreses 1 st.| €250 (pieraksts 4 nedēļu laikā), €350 (steidzīgs pieraksts nedēļas laikā)

Konsultācija ar izbraukšanu uz objektu: Cena pēc pieprasījuma

Katra jauna nekustamā īpašuma iegāde var līdzināties kaķa pirkšanai maisā, ja nezin, kā to pareizi izvēlēties. Kas noteikti jāievēro pērkot vai nomājot zemi, komerciālo īpašumu vai uzsākot uzņēmējdarbību jaunās telpās? Atrašanās vieta, apkārtne, īpašuma vēsture, ieeja, telpu plānojums, īpašnieka, darbinieku, kases aparāta un seifa pareizs izvietojums telpās nosaka, cik veiksmīga būs jūsu uzņēmējdarbība. Kas ietekmē veiksmīgu objektu izpārdošanu un kas tieši otrādi, ‘iesaldē' pārdošanas vai telpu izīrēšanas rādītājus? Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem sniegs jums Vāstu konsultācija jūsu biznesam.

Kādām telpām ir piemērojama biznesa Vāstu konsultācija: ofiss, restorāns, viesnīca, veikals, bārs, frizētava, spa salons, sporta komplekss, slimnīca, ārsta privātprakse, banka, jogas centrs, skola, bērnudārzs, daudzdzīvokļu māja, tirzniecības centrs, kazino, bārs, ražošanas un citas telpas. 

Publikācijas

Raksti, intervijas, viedokļi presē un citos mēdijos palīdzēs jums pirmiem uzzināt par aktuālākajām tēmām.

Skatīt vairāk

Kursi un meistarklases

Vēdiskās astroloģijas, Vāstu Šāstra un pašizaugsmes kursi tā ir iespēja izzināt sevi, pilnveidoties un uzlabot savu dzīvi.

SKATĪT VAIRĀK

YouTube video

YouTube video tā ir iespēja iepazīties ar mani, kursiem un sekot līdzi pēdējiem jaunumiem un prognozēm.

Skatīt Vairāk

Tālmācība

Tie, kuri nevar atnākt uz kursiem personīgi, var apgūt kursus un meistarklases patstāvīgi no video ierakstiem tālmācībā.

Skatīt vairāk